
«Информация для медицинских работников / первый живой профессиональный портал для практикующих врачей»
Врачебная практика
Новое на портале
- Новости 22.02.2019 В США фебуксостат «понижен в статусе» до препарата второй линии
- Новости 22.02.2019 Возможные осложнения холецистэктомии у беременных: результаты исследования
- Новости 21.02.2019 Ингибиторы протонного насоса и патологии почек: уточненные данные
- Новости 21.02.2019 Освітні відео-конференції "Урологія. Зустрічі професіоналів"
- Новости 21.02.2019 Поздняя клиническая манифестация мигрени с аурой – фактор отдаленного риска развития ишемического инсульта
- Новости 20.02.2019 Получены данные о значительной функциональной долговечности эндопротезов коленного и тазобедренного суставов
- Новости 20.02.2019 Безопасность терапии флуконазолом в период беременности вновь подвергнута значительному сомнению
- Новости 19.02.2019 Пагубное воздействия курения на зрительную систему: новые данные
- Новости 19.02.2019 Создан метод клеточной терапии болезни Крона
- Новости 18.02.2019 Анкилозирующий спондилоартрит связан с риском развития венозной тромбоэмболии
Кесарів розтин підвищує алергізацію дитячого організму

Діти, які народились після кесаревого розтину можуть мати підвищений ризик харчової алергії та діареї новонароджених.
Німецькі дослідники з'ясували, що у дітей, народжених після кесаревого розтину, у віці 12 місяців вдвічі підвищена чутливість до такої їжі як коров'яче молоко, ніж у дітей народжених природнім шляхом. Також такі діти були більш схильні до діареї. Причиною такого явища є те, що під час проходження дитиною через природні родові шляхи, дитина отримує необхідні для шлунково-кишкового тракту бактерії, які беруть участь у формуванні імунної системи. Внаслідок кесаревого розтину процес нормального бактеріального розвитку в ШКТ дітей змінюється і/або відтерміновується.
У дослідження було включено 865 здорових, своєчасно народжених немовлят, батьки яких мали певний вид алергії в анамнезі. Усі немовлята перебували на грудному вигодовуванні впродовж перших чотирьох місяців життя.
У віці 12 місяців усім дітям провели аналіз крові, в якому визначали наявність антитіл до звичних харчових алергенів, включаючи яйця, білки коров'ячого молока, соєвий білок, всього 5 показників. Перші шість місяців батьки вели щоденники, в яких відмічали добовий раціон своїх дітей та стан їх самопочуття.
147 немовлят (17%), з 865 досліджених, були народжені шляхом кесаревого розтину. Діти, народжені цим методом, перші 12 місяців життя на 46% були більш схильні до діареї. В додаток, ці діти в 12-місячному віці були вдвічі чутливіші до таких продуктів як коров'яче молоко та інших алергенів.
Можна припустити, що діти, народжені через природні родові шляхи отримують вагінальні, шлункові та інших бактерії від матері, які допомагають та розвивають здорову імунну систему. А діти, народжені через кесарів розтин отримують бактерії з середовища лікарні, що може підвищити ризик виникнення харчових алергій та інших патологічних станів. Тому, це вкотре доводить той факт, що народжувати потрібно природнім шляхом, бо це позитивно впливає як на породіллю, так і на немовля.
Правовая информация: http://medstrana.com.ua/page/lawinfo/
«Информация для медицинских работников / первый живой профессиональный портал для практикующих врачей»