
«Информация для медицинских работников / первый живой профессиональный портал для практикующих врачей»
Врачебная практика
Новое на портале
- Новости 22.12.2020 Как поддержать организм в стрессовый период жизни?
- Статьи 26.05.2020 Враження нервової системи при COVID-19
- Новости 25.05.2020 Аортокоронарное шунтирование в Турции
- Новости 15.05.2020 Изучается возможность применения флувоксамина для профилактики гиперцитокинемии у пациентов с COVID-19 легкой и умеренной степени тяжести
- Новости 15.05.2020 Подтверждена способность дексразоксана уменьшать кардиотоксичность, связанную с применением антрациклинов, при лечении острого миелоидного лейкоза у детей
- Новости 13.05.2020 Особенности течения коронавирусной инфекции COVID-19 у детей: новые данные
- Новости 13.05.2020 Нарушения сна как фактор риска обострения бронхиальной астмы у пациентов взрослого возраста
- Новости 12.05.2020 Новая вакцина против вирусной инфекции Коксаки должна снизить заболеваемость диабетом 1-го типа
- Новости 12.05.2020 В США зарегистрирован новый препарат для терапии немелкоклеточного рака легкого и злокачественных опухолей щитовидной железы
- Новости 08.05.2020 Установлена возможная причина ухудшения развития нервной системы у младенцев, перенесших операцию по поводу врожденного порока сердца
MedPedia відкрито!

Близько року на цю подію чекали, і нарешті відбулося – відкрито MedPedia, медичну онлайнову екциклопедію на технології wiki.
Практично – це Вікіпедія на тему медицини, яку пишуть лікарі усього світу. А це означає – безпрецедентний ресурс для отримання інформації та навчання медичних професіоналів.
Якщо ви не дуже вражені потенціалом потужності ресурсу , скажу, що в цьому році Вікіпедію визнано найкращою існуючою у світі енциклопедією. Уявіть: “народна” енциклопедія, яку пишуть усі обійшла за науковістю навіть Encyclopedia Britannica, яку вже мабуть більше століття пишуть найкращі експерти і науковці.
Так само, сподіваємося, MedPedia зможе “потягатися” із медичними енциклопедіями. Чому:
- Вона є джерелом найбільш сучасної, яка тільки може бути, інформації. Причому інформації в динаміці. Доки традиційні джерела збирають усі наявні знання і готують до публікації статтю, предмет статті може сильно змінитися. У відкритих ресурсах зміни з’являються миттєво.
- Будь-яка інформація отримує миттєвий зворотній зв’язок. Будь-що, написане про хворобу одразу ж може бути прочитане, доповнене або виправлене сотнями і тисячами спеціалістів з цієї хвороби у світі.
- Інформація перевіряється на правдивість природним шляхом. Аудиторія із тисяч спеціалістів виявить помилки швидше, ніж найкраща редакційна комісія.
Такий ресурс, як MedPedia, на мою думку, може стати набагато ціннішим за більшість підручників, за якими викладають у медвузах. Шкода лише, що Інтернет як джерело знань, а особливо його англомовна частина в українській медичній спільноті не дуже поширені.
http://healthcare.management.com.ua/2009/03/05/medpedia-vidkryto/
Правовая информация: htts://medstrana.com.ua/page/lawinfo/
«Информация для медицинских работников / первый живой профессиональный портал для практикующих врачей»